Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

sdh-roztoky-u-jilemnice

30.1.2016 - Výroční schůze

69 fotek 30.1.2016 - zobrazení
Letošní Výroční schůze se uskutečnila poslední lednovou sobotu od 14:00. Hasiči naši i zástupci jednotlivých sborů a skupin se sešli ve zbrojnici, kde se dozvěděli o akcích uplynulých i nadcházejících pro letošní rok. Své projevy přednesli starosta sboru, jednatel sboru, velitel jednotky JPO a mladí hasiči. Pozdravy předali hasiči z okolních sborů jako Čisté u Horek, Zvole, Žďáru, Bukoviny, Martinic, Studence, Levínské Olešnice ale i Roztocké spolky - Svaz českých chovatelů, Tělovýchovná jednota Sokol a zástupce z Obecního úřadu.
Po zakončení valné hromady následoval oběd a volná zábava.

Více zde: http://www.sdhroztoky.cz/novinky/
Vytvořte z tohoto alba: