Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

sdh-roztoky-u-jilemnice

3.9.2016 - Bielewa - Polsko

180 fotek 3.9.2016 - zobrazení
Na 3.9. jsme dostali pozvání do polského města Bielewa na výstavu spojenou s hasičskou technikou, PyroCar 2016. Jeli jsme společně s přáteli z SDH Klatovy.
Zde jsme pomohli hasičům z Klatov ukázat funkčnost jejich parní stříkačky a byli na exkurzích v okolní vesnici Lagowo. Jako první jsme navštívili firmu, která se zabývá rekonstrukcí a výrobou replik historických kočárů a bryček. Poté jsme navštívili muzeum veteránů, kde bylo k vidění i několik zbytků válečných letadel. Posledním zpestřením víkendu byla večerní pivní štafeta, kde jsme pili pivo na čas. Naše smíšené družstvo (SDH Roztoky a SDH Klatovy) se umístilo na krásném druhém místě. Získali jsme diplom a krásný pohár.
Tímto bychom chtěli poděkovat polským i klatovským kolegům za pozvání a strávení pěkného víkendu.

Více zde: http://www.sdhroztoky.cz/news/a3-9-2016-bielewa-polsko/
Vytvořte z tohoto alba: