Název

Popis

V sobotu ráno jsme vyrazili na soutěž do Víchové nad Jizerou, na kterou jsme předem pilně trénovali. Soutěžilo se ve třech disciplínách: štafeta požárních dvojic, štafeta 4x60m s překážkami a požární útok. Zúčastnili jsme se se dvěma družstvy. „ÁČKO“ bylo družstvo holek a „BÉČKO“ družstvo kluků.
Jako první jsme si odběhli štafetu dvojic, která se více povedla „BÉČKU“, které si vybojovalo 2. místo. „ÁČKO“ bylo bohužel na 6. místě. Poté následoval požární útok, ve kterém se více dařilo holčičímu družstvu, které bylo čtvrté, chlapecké družstvo (i s menšími komplikacemi) skončilo páté. Jako poslední nás čekala štafeta 4x60m s překážkami. Kluci si vybojovali 4. místo a holky 5. místo. Poté jsme se šli všichni občerstvit, bylo na výběr z mnoha věcí – párek v rohlíku, hranolky, bramboráky nebo klobásy.
Mezi jednotlivými disciplínami a vyhlášením jsme strávili volný čas na skákacím hradu, trampolíně nebo houpačkách. Dostali jsme zde i cukrovou vatu, které byla výborná. Moc bychom chtěli poděkovat hasičům z Víchové, kteří pro nás připravili tento doprovodný program.
Když měli všichni odsoutěženo, tak se začaly sčítat výsledky a došlo na vyhlášení. Holčičí družstvo „ÁČKO“ se umístilo na 6. místě. Klučičí družstvo „BÉČKO“ se umístilo na krásném 3. místě. Po vyhlášení jsme se sbalili a jeli domů, u hasičárny jsme ještě dostali za odměnu nanuky.

Více zde: http://www.sdhroztoky.cz/news/vichova-nad-jizerou-detska-soutez-24-09-2016/

Období

• 267 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

LG D855

Nahlásit album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat