Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

sdh-roztoky-u-jilemnice 

24.09.2016 - Víchovský pohár - Víchová nad Jizerou

267 fotek 24.9.2016 - zobrazení
V sobotu ráno jsme vyrazili na soutěž do Víchové nad Jizerou, na kterou jsme předem pilně trénovali. Soutěžilo se ve třech disciplínách: štafeta požárních dvojic, štafeta 4x60m s překážkami a požární útok. Zúčastnili jsme se se dvěma družstvy. „ÁČKO“ bylo družstvo holek a „BÉČKO“ družstvo kluků.
Jako první jsme si odběhli štafetu dvojic, která se více povedla „BÉČKU“, které si vybojovalo 2. místo. „ÁČKO“ bylo bohužel na 6. místě. Poté následoval požární útok, ve kterém se více dařilo holčičímu družstvu, které bylo čtvrté, chlapecké družstvo (i s menšími komplikacemi) skončilo páté. Jako poslední nás čekala štafeta 4x60m s překážkami. Kluci si vybojovali 4. místo a holky 5. místo. Poté jsme se šli všichni občerstvit, bylo na výběr z mnoha věcí – párek v rohlíku, hranolky, bramboráky nebo klobásy.
Mezi jednotlivými disciplínami a vyhlášením jsme strávili volný čas na skákacím hradu, trampolíně nebo houpačkách. Dostali jsme zde i cukrovou vatu, které byla výborná. Moc bychom chtěli poděkovat hasičům z Víchové, kteří pro nás připravili tento doprovodný program.
Když měli všichni odsoutěženo, tak se začaly sčítat výsledky a došlo na vyhlášení. Holčičí družstvo „ÁČKO“ se umístilo na 6. místě. Klučičí družstvo „BÉČKO“ se umístilo na krásném 3. místě. Po vyhlášení jsme se sbalili a jeli domů, u hasičárny jsme ještě dostali za odměnu nanuky.

Více zde: http://www.sdhroztoky.cz/news/vichova-nad-jizerou-detska-soutez-24-09-2016/
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron