17.9.2016 - Tajný výlet
Content will continue after the ad
Continue below for more content
- cancel the filter.

Delete photos and videos from the album

Select all photos or videos you want to delete and confirm the action.

Description

V sobotu 17. září se uskutečnil Tajný výlet hasičů, na který jsme se velice těšili. Odjezd se uskutečnil v 7:00 od Obecního úřadu a první zastávkou bylo ŠKODA Muzeum v Mladé Boleslavi. ŠKODA Muzeum, bylo otevřeno v roce 1995 u příležitosti stého výročí založení firmy. Muzeum sídlí ve starých výrobních objektech firmy pánů Laurina a Klementa z let 1899 - 1911. Další zastávka se uskutečnila v Pivovaru Klášter patřícího do pivovarské skupiny Pivovary Lobkowicz Group. Nacházejícího se v obci Klášter Hradiště nad Jizerou v okrese Mladá Boleslav. Z pivovaru jsme přejeli do nedalekého Mnichova Hradiště, kde byla pauza na oběd. Polovina šla do centra a polovina zakotvila v hospodě pod zámkem, který byl naší další zastávkou. Zámek Mnichovo Hradiště je barokní valdštejnský zámek, původně renesanční komplex zbudovaný Václavem Budovcem z Budova. Je ve vlastnictví státu a je přístupný veřejnosti. Na prohlídce jsme se toho dost dozvěděli. Zámek byl založen roku 1606. Do barokní podoby byl přestavěn na počátku 18.století. Zestátněn v roce 1946. Dnešním majitelem je stát. Po prohlídce zámku jsme sedli do autobusu a vyrazily na závěrečnou společnou večeři v Nové Vsi nad Popelkou. Restaurace byla závěrem výletu, a tak jsme v ní setrvali do pozdních hodin. K tanci a poslechu nám hrál Jaroslav Čeřovský se synem.
Velké díky za uskutečnění výletu patří manželům Albrechtovým.

Více zde: http://www.sdhroztoky.cz/news/a17-9-2016-tajny-vylet/

Period

Statistics

• 267 photos
  • 0 likes

Categories and tags

Settings

Public album

Anyone can see the album.

Available only for 18+

Only people who have confirmed their coming of age can see the album with 18+ content.

Hidden album

Only people who know the exact address of the album can see that.

Locked album

Only people who enter the code you set can see the album.

Report album

Photos and videos with comments

Velikonoční sleva 25 % platí na všechny dárky z fotek. Fotoknihu, fotky různých velikostí a druhů či jiný dárek z vašich fotek vytvoříte snadno. A teď o čtvrtinu levněji!! Sleva platí po zadání kódu: Malovany v objednávce.
S kódem: Malovany Akce platí do 16. 4. 2023
Získat slevu

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

You can also share the album

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
Comments Add