Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

sdh-roztoky-u-jilemnice 

1.5.2017 - Čistá u Horek - O pohár velitele

40 fotek 1.5.2017 - zobrazení
V pondělí po poledni jsme vyrazili do Čisté u Horek, kde probíhal XVI. ročník soutěže O pohár velitele, aneb memoriál br. Františka Plecháče. Soutěžilo se v požárním útoku, v kategorii mladší a starší.
Jeli jsme se dvěma týmy starších. Za družstvo A - Vojta, Nelča, Simča, Roman, Leoš, Vendy a Marek. Za družstvo B - Matěj, Anežka, Michal, Roman, Verča, Honzik a Štěpán.
Protože nejdříve soutěžili mladší a naše vedoucí nás zapomněla předem přihlásit, tak jsme startovali téměř jako poslední. Do startu nám tedy zbývalo hodně času, který jsme strávili občerstvením a pozorováním ostatních družstev při plnění dispiclíny. Jako první startovalo družstvo A, které mělo problémy s košem - výsledné časy byly 26,21 a 26,58. Družstvo B, které mělo zase menší problém na rozdělovači a s pravým proudem, nakonec dopadlo lépe - výsledné časy byly 22,12 a 24,80.
Celkově se družstvo A umístilo na 6. místě a družstvo B na 4. místě. Všichni jsme s našimi výsledky spokojeni, většinou jsme totiž v Čisté obsazovali poslední místa. Doufáme, že se to tímto závodem prolomilo a v dalších ročnících to bude ještě lepší.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron