Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

sdh-roztoky-u-jilemnice

1.5.2016 - Čistá u Horek - O pohár velitele

53 fotek 1.5.2016 - zobrazení
1.5.2016 Čistá u Horek - O pohár velitele, aneb memoriál br. Františka Plecháče
Dnes jsme se sešli po dvanácté hodině u naší hasičské zbrojnice a společně jsme odjeli do Čisté u Horek, kde probíhala O pohár velitele, aneb memoriál br. Františka Plecháče.
Soutěžilo se v požárním útoku. Jeli jsme jako tři týmy starších, takže jsme nejdříve museli počkat než odsoutěží mladší družstva. Poté jsme přišli na řadu my starší. Jako první soutěžilo družstvo A, které se svým výsledkem bylo spokojené. Druhé družstvo B nenabralo, a proto jejich čas nebyl tak úspěšný. Třetí družstvo C mohlo mít výsledný čas mnohem lepší, kdyby špatně nezapojili hadice. Výsledná umístění: Družstvo A - 11. místo, Družstvo B - 12. místo, Družstvo C - 13. místo.
Vytvořte z tohoto alba: